Září 2014

Oh Sehun

24. září 2014 v 21:21
Jméno: Oh Sehun
Skupina/Sólo/Ulzzang: EXO-K
Věk: 20
Sexuální orientace: Bi
Info: Sehun bol najprv ulzzang až potom neskôr sa dostal do SM Ent.Stal sa Maknaem skupiny EXO-K..ale je aj najmladším členom z EXA.Vždy sa chcel stať spevákom,čiže sa mu to nakoniec podarilo.Každý chce od neho aby robil cute veci,predsa je to maknae,no on to nemá v láske robiť sa cute.S každým zo skupiny si rozumie no najviac času trávi s Luhanom.Chodia spolu na Bubble Tea,na prechádzky..a majú aj spoločnú izbu.Sehun je troška hanblivý a nenahovorí veľa ale treba ho viac spoznať a potom sa každý dozvie,že je to skoro presný opak ^^.Veľmi rád si pozrie nejaký akčný film ale vo voľnom čase skôr tancuje.Má jedného staršieho brata s ktorým si veľmi dobre rozumie ^^.Má jeden zvyk,ktorý mu už strašne vadí ale nič s tým nenarobí - vystrčí jazyk z úst..no fanúšičky sú z toho občas aj mimo..čiže už s tým nič nespraví *-*
Hobby: tak najviac ho baví samozrejme tanec a spev,rád je s hyungmi - najviac s Luhanom ~ -,nemá rád štiplavé jedlá

Kim Jongin (Kai)

24. září 2014 v 20:57
Jméno: Kim Jongin (Kai)
Skupina/Sólo/Ulzzang: EXO (Exo-K)
Věk: u nás 20. U nich 21. (Snad xD)
Sexuální orientace: Bisexuál.
Info: Klidný, tichý, ne moc společenský, ale přesto přátelský. Stydlivý. Rád se směje, protože je jen málo lidí kdo ho dokáží rozesmát. Hodný, spolehlivý. Upřímný.
Hobby: Tanec. Chození do parku s dětmi. (Psi xD) Zpěv, nebo spíš rap. Poslech hudby. Pc hry.

Jang Geun Suk

24. září 2014 v 20:52
Jméno: Jang Geun Suk
Skupina/Sólo/Ulzzang: Solo, zpěvák, herec
Věk: 27
Sexuální orientace: Bisex
Info: Žádná párty se bez něj prostě neobejde. Tak trochu není normální a je pro každou blbost. Ale zase na druhou stranu, když o něco jde umí být i vážný. Tak trochu náladový, nikdy od něj moc nemůže člověk moc čekat co udělá. Rád si popije a moc se tím netají stejně jako rád sáhne po cigaretě. Možná častěji než by měl.
Hobby: party party party, zpěv, auto, pití xD

Kim Jaejoong

24. září 2014 v 20:50
Jméno: Kim Jaejoong
Skupina/Sólo/Ulzzang: JYJ a je teda i sólo
Věk: 28
Sexuální orientace: Homo
Info: O své kamarády se stará, i když si z nich rád dělá srandu jako třeba z Junsua, rád se kouká do zrcadla takže věčně nějaké u sebe potřebuje, nechtějte po něm ať dělá něco roztomilého začne se pak stydět, Má hodně křehký až holčičí pas (asi jediný věc co je na něm holčičí XD ) bojí se vody protože se jednou málem utopil, má hodně rád děti a zvířata (proto má doma taky zvěřinec ale já asi nezvládnu hrát že má doma tolik zvířat XD budu ráda když si vzpomenu na Jiji ) je hodně ukecaný a občas z něj teda vypadnou nějaké blbosti, je to nemehlo zakopne kde může, má hodně rád alkohol sám to několikrát přiznal.
Hobby: rád posiluje, pije klidně i sám doma ale to je mu pak špatně, vraždí své fanynky selcama na netu (a to i ty kde není střízlivý), skládá písně, rád vaří, zpívá, hraje hry, poslouchá hudbu

Kim Ryeowook

24. září 2014 v 20:45
Jméno: Kim Ryeowook
Skupina/Sólo/Ulzzang: Super Junior
Věk: 20
Sexuální orientace: Heter
Info: Ryeo je hanblivý a tichý chalan. Je skôr introvert , ale s kamarátmi sa dokáže odviazať a zabaviť sa . Snaží sa vychádzať dobre so všetkými a nemá rád zbytočné konflikty.
Hobby: Rád spieva a skladá texty piesni. Miluje prechádzky popri rieke a takisto je veľkým fanúšikom rôzny seriálov a TVshow.

Kim Taehyung (V)

23. září 2014 v 22:17
Jméno: Kim Taehyung
Skupina/Sólo/Ulzzang: BTS
Věk: 18
Sexuální orientace: Homosexuál
Info: Dal by se říct,že Ví je také malinké zlatíčko,které také někdy má své chvilky kdy by jste jej se zlatíčkem mohli jen těžko srovnat.Rád si dobírá ostatní členy skupiny,nevadí mu být středem pozornosti a rozhodně se vždy dokáže postarat o to aby řeč nestála.Je pro každou srandu a blbost co se naskytne a i přes to jaké je to někdy střeštidlo je jinak Ví taky milí,přátelský,laskaví a ochotný pomoci vždy když to někdo potřebuje..sám o sobě rád říká,že své city nedává moc najevo,ale i přes veškerá jeho slova se mu to někdy nepovede a rozpláče.Krome zábavy má také rád když si na něj někdo najde čas,či když někoho může překvapit nějakým dárečkem a tak podobně ovšem je pravda že je taky někdy trošku strašpitel,ale ne zase až tolik..je to zkrátka také malé střeštidlo a pometlo v jednom..
Hobby: Sport,tanec,rapp,čtení knížek,procházky všeho druhu či kreslení..

Chaerin Lee (CL)

23. září 2014 v 22:05
Meno: Chaerin Lee
Skupina/Sólo/Ulzzang: 2NE1
Věk: 18
Sexuální orientace: Bi
Info: Chaerin je náladová a má problém sa prispôsobovať. Je však priateľská a komunikatívna . Problémy rieši s horúcou hlavou a nie vždy to dopadne dobre . Má rada keď sú k nej ľudia milý a usmievavý , keďže sama je taký ten usmievavý typ .
Hobby: Vo voľnom čase rada behá a rappuje , alebo chodí von s kamarátmi a nakupuje . Takisto miluje aj tanec a veľmi rada pozerá filmy a číta knihy

Jeon JungKook

23. září 2014 v 20:02
Jméno: Jeon JungKook
Skupina/Sólo/Ulzzang: BTS
Věk: 17
Sexuální orientace: Bi
Info: JungKook je mladý, milý a zlatý chalan. Nemá problém sa skamarátiť skoro s nikým. Snaží sa vychádzať so všetkými a nemá rád problémy. V neznámej spoločnosti je trochu tichý.
Hobby: JungKook miluje spev , tanec a všetko čo sa týka umenia. Vo voľnom čase sa rád zabáva alebo len tak tancuje .

Park Chanyeol

23. září 2014 v 19:59
Jméno: Park Chanyeol
Skupina/Sólo/Ulzzang: EXO
Věk: 23
Sexuální orientace: Homo
Info: Channy je ve své podstatě milý klučina, je hodně společenský a nesnáší samotu.Vždycky se snažil dělat všechno rpo to aby nikdo z jeho members nebyl smutný. Teď ale má svoje obdobý kdy je neustále podrážděný a chová se spíš jako bad boy. Sám netuší kde se to v něm bere nic méně nezbývá mu víc než čekat kdy to přejde. Jinak je ale pořád ten stejný trollič který pro svoje members dá ruku do ohně a udělá první poslední jen aby byly happy.
Hobby: ovládá 5 hudebních nástrojů na které pravidelně cvičí ( baskytara, bubny, kytara a klavír + frické bubny) a miluje hudbu celkově, posezení jak s rodinou tak s přátely, pártyes, jízda na sk8 boardu, v zimě snowboard a jinak samozřejměn povalování a nic nedělání xD

Park Jimin

23. září 2014 v 19:57
Jméno: Park Jimin
Skupina/Sólo/Ulzzang: BTS (Bangtan boys)
Věk: 19
Sexuální orientace: BI
Info: Jimin je chlapec přátelské a společenské povahy.Je i bláznivý a tvrdohlavý~.Rád nachází a seznamuje se s novými lidmi,se kterými si nejčastěji i rozum.Vždy je na něho spoleh a může se na něho orátit každý s každičkým problémem..Je taková "stará" vrbička :DD Vždy,když je nesvůj,či v nedobré náladě,prochází se po parku se sluchátky v uších.
Hobby: Tanec,zpěv :3