Říjen 2014

KangIn Kim

10. října 2014 v 20:37
Jméno: KangIn Kim
Skupina/Sólo/Ulzzang: Super Junior
Věk: 29
Sexuální orientace: Bi (viac hetero)
Info: Je veľká kopa žartu a smiechu. Nedá dopustiť na svojich členov, takže sa o nich stará ako otecko. Vyznačuje sa veľkou fyzickou silou, čo má svoje výhody aj nevýhody. Je veľmi odvážny a preto, aj v ďaka svojej sile, sa nebojí ochrániť človeka. Veľmi rád rozpráva, a hlavne veľa. Ľuďom vo svojom okolí sa vždy snaží pomôcť keď vie. Nemá rád konflikty, pretože sa vie veľmi rýchlo rozčúliť a povie na rovinu čo si myslí, aj keď to nemyslí v zlom.
Hobby: Spev, posilovanie, spánok, čítanie, staranie sa o zvieratá.

Xiu Luhan

1. října 2014 v 18:45
Jméno: Xiu Luhan
Skupina/Sólo/Ulzzang: Exo
Věk: 24
Sexuální orientace: Homosexuál (Změna musí být o_O xDD)
Info: Luhannie je zkrátka ten typ člověka,který si žije ve svém vlastním světě a nijak nevyčnívá z kolektivu.Při rozhovorech raději jen přikyvuje a poslouchá tedy alespoň do chvíle než se jej někdo optá či položí nějakou otázku.Raději se tedy spíše drží stranou.I přes jeho stydlivost je Luhannie milý,přátelský,ochotný a také velmi hravý převážně co se fotbalu týče.Stačí mu dát fotbalový míč a za chvilku je pryč tak rychle,že to ni nestihnete postřehnout.Mezi jeho velkou oblibu také patří hlavně jídlo a Bubble Tea na které nikdy nedá dopustit.Také velmi rád o sobě tvrdí že je dospělý i když mu to všichni díky jeho rozkošnému a dětskému vzhledu popírají xD Co ale nepatří mezi jeho silné stránky je strach z výšek a taktéž horory nepatří mezi jeho silné stránky..Zkrátka Luhannie je takové to little stydlivé a strašpitlíkovské zlatíčko,které ale ovšem tak někdy dokáže opravdu příjemně překvapit..
Hobby: Bubble Tea,fotbal či další druhy sportu,procházky,tanec,čtení knížek,velký fanoušek marvelkovek (hulk.iron man apod…)…

Kim Jong Dae (Chen)

1. října 2014 v 18:43
Jméno: Kim Jong Dae (Chen)
Skupina/Sólo/Ulzzang: EXO
Věk: 23
Sexuální orientace: Bi
Info: Mocný hlas Exo nebo Troll Chen je už na první pohled velmi veselý človíček, dalo by se říct i usměvavé sluníčko tropící všeljaké kravinky a blbůstky.Nepohrdne i žádným žertíkem či provokování ostatních členů ale občas se stává na oplátku obětí. :D I přes tyhle vlastnosti je to ale gentleman je taktéž velmi citlivý.Má v oblibě vystrkovat jazyk když se směje.Je považován za nejhoršího tanečníka z EXO ale snaží se xD
Hobby: Piano, zpěv

Jang Wooyoung

1. října 2014 v 18:20
Jméno: Jang Wooyoung
Skupina/Sólo/Ulzzang: 2PM
Věk: 25
Sexuální orientace: BI
Info: Wooyoung je milý přátelský a nekonfliktní osoba,na kterou je vždy spolehnutí.Je stále se usmívající a optimisticky myslící.Ano,vše vidí až moc růžově :DD (NO HOMO).Své pocity či nálady se nesnaží dávat moc najevo a je víceméně uzavřený do sebe ^^ Jeho oblíbenými činnostmi je tanec a zpěv.
Hobby: Tanec,Zpěv

Horvejkul Buck Nichkhun

1. října 2014 v 18:19
Jméno: Horvejkul Buck Nichkhun
Skupina/Sólo/Ulzzang: 2PM
Věk: 26
Sexuální orientace: Bi
Info: Nichkhun je veľmi milý a priateľský človek.Ľahko sa s ním dá spriateliť.Svoje detstvo strávil v Thajsku a v Kalifornii (okrem toho,ešte študoval na Novom Zélande.) Keď sa vrátil späť do Ameriky..tak jeden človek z JYP v ňom objavil hlas a tak sa dostal pod JYP Ent.Je rád,keď ho ostatný členovia volajú Khun,páči sa mu to viac ako Nichkhun..lenže ho občas volaj Michkhun,len kvôli tomu,že je fanúšik Disneylandu,konkrétne Mickeyho a Minnie.Khun je rodinný typ.Rád by sa postaral o svoje deti (teda ak by mal),spravil by pre rodinu všetko.Občas sa síce správa ako dieťa..no je pritom strašne zlatý.Miluje jedlo,hocijaké zje okrem avokáda.Rád sa stará o svojich členov.
Hobby: tanec,spev,šport,rap,pozeranie Mickeyho a Minnieho,blbnutie s členmi..prechádzky..